Ana Konu Meizu X8 Ana Konu & Kullanıcıları Kulübü

Dokili54

Merhaba, dünya!
Arkadaslar su olayi cozebilen varmi. Chrome seciyorum ancak bir sonraki link yonlendirmede tekrar soruyor. Varsayilan olarak kullan dememe ragmen yinede tekrar soruyor. Cozumu bilen varsa yardimci olabilirmi. Bu arada flyme 8A stabil kullaniyorum. S00210-15322109.png

acosan

Çiçeği burnunda
Flyme 8 Çin stable yüklerken bunu bilgisayara indirmeyip direk telefona indirince kurulum yapılabilinir mi?
Wipe data'dan önce yedekleme nasıl ve nereye yapılıyor?
Teşekkürler.

FatihAksoy

(X>D) !
Yönetici
Bende vodafone yanımda çalışıyor netflix için özel link atmaları lazım bende çalışıyordu belki, @FatihAksoy hocam bilir 😊
--
selamlar ben flyme 8 çin sürümünü yükledim bugün. vodafone yanımda çalışmıyor, netflix i inderemiyorum bile. ne yapmam lazım ?
> Hocam öncelikle F8'de google kurulumunu düzgün yaptınız mı ? "Yoksa işte böyle atıyor :D" Direk Çine dil ekleyip verin diyenler.. :/ Neyse

Eğer yedeklerinizden kurmuş iseniz silip google playden Vodafone'yi indirin. Netflixin varlığından heberim var ama kullanmıyorum.. Onun içinde android sürümünüze uygun sürümü apkpure gibi yerlerden bulabilirsiniz.

blackrow67

Okumaya mı geldik?
--

> Hocam öncelikle F8'de google kurulumunu düzgün yaptınız mı ? "Yoksa işte böyle atıyor :D" Direk Çine dil ekleyip verin diyenler.. :/ Neyse

Eğer yedeklerinizden kurmuş iseniz silip google playden Vodafone'yi indirin. Netflixin varlığından heberim var ama kullanmıyorum.. Onun içinde android sürümünüze uygun sürümü apkpure gibi yerlerden bulabilirsiniz.
Bize de bir laf gelmiş sanki :)

brsa23

Çiçeği burnunda
Merhaba arkadaşlar ben de X8 modelini alarak aranıza katıldım. Cihaz bugün kargolanacak. En başta sormak istediklerim şunlar:
1- En hatasız ve stabil olduğunu düşündüğünüz flyme güncellemesi hangisi? Alır almaz 7.3 sürümüne güncellemeyi düşünüyorum ama flyme 8 Çin stabil romuna da güncellemek istiyorum, bu sürümle ilgili düşünceleriniz neler (dil benim için problem değil)?
2- Eğer flyme 8 sürümünden 7.3'e düşürmek istersem güncellemeyi indirip dosya yöneticisinden açmam yeterli mi?
3- Mikrofon performansı hakkında genel olarak çok beğenildiğini gördüm ama çok kötü olduğunu söyleyen birkaç yoruma da denk geldim. Sizin tecrübeleriniz neler?
4- Son olarak telefon geldiğinde yapmamı ya da yapmamamı önerdiğiniz bir şey var mı?
Uzun sorular oldu ama şimdiden teşekkür ederim :)

blackrow67

Okumaya mı geldik?
Flyme 8 de dil problemi yok. Root yetkisi alarak Türkçe yapabilirsin. Bunu yeterince duyuramadik. Geliştirici yerli biri olunca duyulmadi herhalde.

brsa23

Çiçeği burnunda
Flyme 8 de dil problemi yok. Root yetkisi alarak Türkçe yapabilirsin. Bunu yeterince duyuramadik. Geliştirici yerli biri olunca duyulmadi herhalde.
Dili Türkçe yapmadan da kullanabilirim demek istediğim bu haberim var Türkçe yapılabildiğinden. Root yetkisi romun kendi içinde mi bulunuyor acaba ? Ve benim sormak istediğim asıl şey Flyme 7'deki eksiklikler yeterince giderilmiş mi ya da kullanım açısından daha mı iyi bunu öğrenmek istiyorum. Takılmanıza gerek yoktu yani parantez içindeki ifadeye.

alcnkrgz

Çiçeği burnunda
in sürümünü yükledim bugün. vodafone yanımda
--

hocam bunları çözdüm ama mesela nabız uygulamasının son dakika haber bildirimlerini alamıyorum. flyme 8 deyim. bütün izinleri verdim.