Ana Konu Meizu X8 Ana Konu & Kullanıcıları Kulübü

> :) Yok yaw hani: Hani dilleri ekleyip versinler diyenler için, adamlar kaç senedir şirket içinde bildikleri birşey var ki olmaz diyorlar...
Bunu Huawei yapıyor kullananlar bir problem yaşamıyor. Google olayına gelirsek putt reborn uygulaması ve flymenin kendi market uygulamasindaki program hiç bir problem çıkarmıyor. Asıl eksiklik bunlarla ilgili eğitici videoların azlığı..

Dokili54

Merhaba, dünya!
Merhabalar dün flyme.cn ye x8 için 8.1 stabil sürüm yüklenmiş. Ordan indirip deneyen varmı. Birde x8 betadayım güncelleme uygulamasına şöyle bir bildirim geldi. IMG-20200527-WA0002.jpg
Bu türkçeye çevrilmiş hali.

X8kullanici

Çiçeği burnunda
Hocam instagrami denemedim bilmiyorum ama karanlik mod her uygulamayla calismiyor malesef. Ayarlarda uygulama bazinda kapatilabiliyor karanlik mod. Sadece instagrami karanlik moddan cikartarak telefonu karanlik modda kullanabilirsiniz.

Karanlık modda iken instagram dm lere giriyorum uygulama atıyor. Flyme sürüm 8.1.0.0A stabil. Karanlık modu kapayınca sorun olmuyor.

pointyx8

Çiçeği burnunda
Merhaba, X8 alarak aranıza yeni katıldım. Cihaz kutudan 7.1.7.0g sürümüyle çıktı. Flyme 8g mi beklesem yoksa 7.3 indirsem mi acaba. 7.3 sürümü, android 9 mu oluyor?

Hiçbir incelemede bahsedilmemişti. Cihazın ekranı çok fazla siyah leke tutuyor. Özellikle beyaz renkte birşey açık olunca daha belli oluyor. Artık nasıl bir malzeme kullandılarsa. Hani normalde ekran kapalıyken parmak izi mesela çoğu telefonda oluyor. Ama bu ekran açıkken kara leke de bırakıyor.

Ekran koruyucu şart.

X8kullanici

Çiçeği burnunda
Merhaba, X8 alarak aranıza yeni katıldım. Cihaz kutudan 7.1.7.0g sürümüyle çıktı. Flyme 8g mi beklesem yoksa 7.3 indirsem mi acaba. 7.3 sürümü, android 9 mu oluyor?

Hiçbir incelemede bahsedilmemişti. Cihazın ekranı çok fazla siyah leke tutuyor. Özellikle beyaz renkte birşey açık olunca daha belli oluyor. Artık nasıl bir malzeme kullandılarsa. Hani normalde ekran kapalıyken parmak izi mesela çoğu telefonda oluyor. Ama bu ekran açıkken kara leke de bırakıyor.

Ekran koruyucu şart.
Hocam hosgeldiniz umarim memnun kalirsiniz. Ben telefonu alir almaz 7.1'den cin surum flyme 8.1'e yukseltmistim. Globale flyme 8 gelir mi o bir muamma. Bunu meizu da bilmiyor muhtemelen. Normalde cin ve global surum arasinda herkes cok rahat bir sekilde gecis yapabiliyormus ama ben cin surume gectikten sonra bir daha globale donemedim malesef hata veriyor. Global 7.3 surumu var suan en son. Globalde kalmak isterseniz ona yukseltebilirsiniz. Cin surumde devam etmek isterseniz flyme 8.1 gecebilirsiniz. Android surumleri hepsinde 8. Android yukseltmesi gelirse direkt 10 gelcek.
Parmak izi icin nano kilif oneririm hem parmak hassasiyeti guzel hem renkleri karartmiyor hem de parmak izi cok tutmuyor.

Son düzenleme:

pointyx8

Çiçeği burnunda
Hocam hosgeldiniz umarim memnun kalirsiniz. Ben telefonu alir almaz 7.1'den cin surum flyme 8.1'e yukseltmistim. Globale flyme 8 gelir mi o bir muamma. Bunu meizu da bilmiyor muhtemelen. Normalde cin ve global surum arasinda herkes cok rahat bir sekilde gecis yapabiliyormus ama ben cin surume gectikten sonra bir daha globale donemedim malesef hata veriyor. Global 7.3 surumu var suan en son. Globalde kalmak isterseniz ona yukseltebilirsiniz. Cin surumde devam etmek isterseniz flyme 8.1 gecebilirsiniz. Android surumleri hepsinde 8. Android yukseltmesi gelirse direkt 10 gelcek.
Parmak izi icin nano kilif oneririm hem parmak hassasiyeti guzel hem renkleri karartmiyor hem de parmak izi cok tutmuyor.
Hocam hem kılıf hem de nano cam siparişi verdim.

Çoğu kişi bildirim ekranında whatsapp mesajlarını sanırım cevaplayamıyordu. Ben Touchpal uygulamasını silip Gboard kurdum. Bildirim ekranındaki cevapla kısmı sıkıntısız çalışıyor. Yani sıkıntısız çalışıyorken bir de sebepsiz yere güncellemek istemiyorum. Bu sefer daha da kötü olabilir endişesiyle güncellemeye uzağım hocam.