Soru Meizu X8 Android 10 Guncellemesi

Kullanan_yok

Çiçeği burnunda
Ben 2 senedir kullanıyorum ,çok ta severek kullanıyorum telefonumu, gayet memnunum bence meizu bugüne kadar güncelleme ve desteği aksatmadan yapsaydı xiaomi,oppo,redmi,realmi satışları çökerdi diye düşünüyorum meizu cidden kaliteli telefonlar yapıyor, arayüzü, kullanımı keyifli ayrıca donanım olarak bu paralara böyle telefon yok piyasada, 710 işlemci çok iyi bence ,Meizunun hatası telefonu satıp desteği kesmesi bu nedenle akıllarda kötü bir iz bıraktı, ufak tefek güncellemeden kaynaklı sıkıntılar nedeni ile ve bunları çözmediği için müşterileri kendi eliyle diğer çin markalarına itmiş oldu. Şimdi açıklama yaptı android 10 ve flyme 8.1 için eğer sözünü tutmaz ise ben dahil pek çok kullanıcı diğer markalara yönelicektir.

suatcagdas

Okumaya mı geldik?
güncelleme düzgün gelecekse verilsin arkadaşlar.

şayomileri de biliyoruz sürekli sorunlu bug'lı güncellemeler veriliyor hatta şikayet üzerine geri bile çektiler bazı hatalı sürümleri. pil tüketimi artıyor, takılma-kasma çok oluyor diyenler oluyor hep güncelleme sonrası.

işin aslı cihaz stabil çalıştığı sürece güvenlik güncellemesi dışında çok bi esprisi yok bu işin. yenilikleri zaten vermiş adamlar; misal android 10'da gesture ile navigasyon geldi meizu'da zaten var (istersen mBack'te var) veya yine sanırım android 11 ile ekran video kaydetme geldi yenilik olarak onuda koymuş zaten adamlar. tam olarak ufak-tefek pürüzlerin dışında major olarak eksik ne var ki güncelleme ile beklediğiniz? açıkçası benim için sadece "dark mode" olayı var amoled ekran kullandığım için, bunun dışında önemli bi eksik görmüyorum.

Son düzenleme:

xBordomavi1461

Araştırmacı-Yazar
güncelleme düzgün gelecekse verilsin arkadaşlar.

şayomileri de biliyoruz sürekli sorunlu bug'lı güncellemeler veriliyor hatta şikayet üzerine geri bile çektiler bazı hatalı sürümleri. pil tüketimi artıyor, takılma-kasma çok oluyor diyenler oluyor hep güncelleme sonrası.

işin aslı cihaz stabil çalıştığı sürece güvenlik güncellemesi dışında çok bi esprisi yok bu işin. yenilikleri zaten vermiş adamlar; misal android 10'da gesture ile navigasyon geldi meizu'da zaten var (istersen mBack'te var) veya yine sanırım android 11 ile ekran video kaydetme geldi yenilik olarak onuda koymuş zaten adamlar. tam olarak ufak-tefek pürüzlerin dışında major olarak eksik ne var ki güncelleme ile beklediğiniz? açıkçası benim için sadece "dark mode" olayı var amoled ekran kullandığım için, bunun dışında önemli bi eksik görmüyorum.
Bende Dark mode, Çentik Sorunu, Ve ekran videosuna iç ses gelmesi için istiyorum

Kullanan_yok

Çiçeği burnunda
Yok arkadaş, meizu zaten salmışş gitmişş Bu işi,en azından ufak tefek sorunları düzeltse tmm dicem ama ,yok yani beni takmıyan firmayı beN ne yapayım, bide tanıtım düzenliyosun,tarih veriyosun dalga geçer gibi,telefon eskidi hala güncelleme alcaz, mesela şimdi gps gitti gps im çalışmıyor,tatile gittim eşimin telefonu ile çok koydu yanii,bitti benim için bu firma Programla falan gps geliyor yine gidiyor,lan bari güncelleme lansmanı yapma,çinli değilmi hepsini silicen,😁

fatih_kara_53

Merhaba, dünya!
Merhabalar Meizu x8 sipariş verdim merak ettiğim konusu Android 10 guncellemesi aldı mi ? alacak mi ?
Geçmiş olsun kardeşim. ilk 1 ay telefondan çok memnun kalabilirsin (fiyatından dolayı) sonrası hüsran hayal kırıklığı. ben hem kendime hem eşime aldım. 1 ay kullanabildim. telefonun kamerası bile açılmıyor. bildirim sorunları var vs. vs. hala şansın varken kutuyu açmadan iade etmeni şiddetle tavsiye ederim.

xBordomavi1461

Araştırmacı-Yazar
Geçmiş olsun kardeşim. ilk 1 ay telefondan çok memnun kalabilirsin (fiyatından dolayı) sonrası hüsran hayal kırıklığı. ben hem kendime hem eşime aldım. 1 ay kullanabildim. telefonun kamerası bile açılmıyor. bildirim sorunları var vs. vs. hala şansın varken kutuyu açmadan iade etmeni şiddetle tavsiye ederim.
Bildirim sorunu ayarlarla hallediliyor, Kamerasında hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım Çekimleri de gayet iyi çok memnunum kamerasından

sametak

Eftenpüften
Telefonunu alalı 4 ay oldu hiçbir sorunla karşılaşmadım tek sorun bildirim çubuğundan arama cevaplama , sonlandırma, mesaj yazma gibi işlemler yapılamıyor onlarda önemli değil fiyat performans telefonu olarak en iyilerinden 👍

ramco0303

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar cihazın sorunlarını yazıyorum kendi kendine kapaniyor pil hemen bitiyor bildirimlerde halen sıkıntı oluyor meizu kendi bacağına sıkıyor bence 17 pro hayalimi bitirdi Xiaomi ye yonelicem