Meizu x8 Gcam (Google Camera) Stabil Sürüm

atahank

Çiçeği burnunda
Evet sevgili dostlar onlarca APK ve yüzlerce denemeden sonra en stabil ve hatasız sürümü ayarlarıyla birlikte sizinle paylaşıyorum.
APK linki
1) İndirip kurma işlemleri
2) İlk açtığımızda çok fazla donacak uygulama çökmeden hızlı bir şekilde camera, video, more sekmesindeki more kısmını açıp settingse giriyoruz.
3) En aşağıdaki fix kısmından viewfinder formatı jpeg yapıyoruz.
4) Aynı menüdeki pixel 3 AWB yi Açıyoruz.
5) Geri gidip hdr+ parametresini 12 ya da 15 yapıyoruz.
6) Remove the ISO limiti aktif ediyoruz
7) Hemen altındaki advanced kısmına tıklayıp Base sekmesine giriyoruz interface style pixel 2, config pixel 2018 zslr hdr+, modeller ise her ikisinde Nexus 6p olacak
8) Bir geri geliyoruz final jpeg 95 yapıyoruz
9) Saturasyonlar sırayla 2.0 2.0 1.7 1.7
10) Bir geri gidip noise kısmındaki tüm sekmelere girip açıyoruz.
11) Yine Bir geri gidip libsi google stock seçiyoruz
12) Aşağı kaydırıp exchanded hdr+ ve zoomu aktif ediyoruz
13) Aşağı kaydırıp alternatif configi aktif ediyoruz
14) Aşağı kaydırıyoruz motion kapalı olacak tiki hide slow mode tiki açık olacak
15) Bu menüden çıkıp bir geri gidiyoruz ve en aşağıdaki advanced menüsüne girip hdr+ controlu açıyoruz
16) Buradaki işlemler bitti fotoğraf çektiğimiz yere gelip üstte hdr yazan sekmeye tıklayıp hdr+ exhancedı seçiyoruz en sağdakini
17) Ön kamereya tıklayıp aynı işlemleri tekrarlıyoruz ek olarak yüz güzelleştirme ve flaşı kapatıyoruz
Not: Pil ayarlarından arkaplanda çalışmayı aktif edin always running in background
Link

Son düzenleme:

Sightly

Çiçeği burnunda
Hocam ayarlarınızı yaptım gayet güzel fakat ön kamerada ayna özelliğini kapatma seçeneği falan var mı çektiğim gibi olmasını istiyorum fotoğrafın

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hocam ayarlarınızı yaptım gayet güzel fakat ön kamerada ayna özelliğini kapatma seçeneği falan var mı çektiğim gibi olmasını istiyorum fotoğrafın
Google Kamera nın kendisinde böyle bir özellik bulunmuyor. Yani Yazılımda yok. Belki Google Pixel 4 ile gelir o zaman bunlarda da olur.