İnceleme Piranha 1125 Aksiyon Kamerası İncelemesi

FatihAksoy

Bugün Nasılsın !
Yönetici
Piranha 1125 Aksiyon Kamerası
Herkese Selam, bu incelemede ilk kez aldığım ve teknolojisine yabancı olduğum aksiyon kamerası olgusuna değinip Piranha 1125'i değerlendireceğim..

Piranha 1125 normal piyasada 100-150 lira arasında bulunabilen bir aksiyon kamerası tabi a101're arada bir gelir ve 80 liralık bir fiyat ile cezpedicidir. Ürünün kutusunda özelliklerinden birinin ' Hareket Algılama ' gibi bir ekstradan özellik eklenmiş bu özellik yok kesinlikle, müşteri hizmetleri bile yanlışlık olmuş dedi.

Şimdi, ürünün Çin'de ki diğer aksiyon kameralarına benzerliği acaba o markadan mı alınıp üstüne piranha yazılmış hissi var bilemem.

Tam test etmeden gördüğüm kadarıyla ; Piranha 1125'te bulunan ekran 2 inç ve güneş altında ekranı görmek neredeyse imkansız, için de slow motion gibi özelliği yok, eis yada ois adından bile bash etmeye gerek yok.. Dediğim gibi tam testini yapamadım, sabah - gece çekimleri filan ama yine de iş görür, youtube içeriklerinde artık olaylar vurdulu kırdılı videolara gidip geliyor.. Pahalı kameralarınızı riske etmek yerine 1125'i nefer olarak öne sürün kırılsa dahi içiniz çok acımaz. Resim ve video çekebiliyor, dahili mikrofonu sayesin de ses alıyor lakin bağırmak lazım, çünkü sesi boğuk alıyor ve iletimi de çok pozitif değil.

Keşke harici bir mikrofon bağlantısı olsaydı biraz daha olumlu bakabilirdim, suya dayanıklı değil koruma kılıfı (Su altı kılıfı) ile 10 metre derinliğe kadar ama ne kadar süre onu yazmamışlar belirtmemişler..

Şimdi Piranha 1125 aksiyon kamerasının 'Tam Testi' için sizlerden de öneri almak isterim.. Misal (kılıfla ve kılıfsız çekimler) gibi... Denize,havuza gir demeyin Mardin'de deniz yok 2000'den beri belediye başkan adaylarının yalanı Mardin'e deniz getireceğim diyorlar :) Lan sen önce adam gibi su ver sonra denize bakarız :)

Önerilerinizi Bekliyorum Tam testi'de çeker yayınlarım sizlerden gelen soru ve öneriler doğrultusunda.. Yabancıyım ama bir inceleme videosu var :)

Aksesuarların İncelemesi ve kullanımı kendimce !

Teşekkürler.