Pro7

colak24

Çiçeği burnunda
Telefonuma çocuk fazla hatalı giriş yapması neticesinde telefon kitlendi yazısı çıktı. Şifreyi girmeme rağmen bir türlü açılmıyor
Flyme hesabıma internet üzerinden ulaşıp şifreyi değiştirdim. ama telefon giriyorum 120 dk bekle diyor. bekliyorum şifreyi tekrar yazıyorum. açılmıyor yardımcı olursanız çok sevineceğim.

isikmuhamm

HSR Servis Türkiye
Yönetici
Telefonuma çocuk fazla hatalı giriş yapması neticesinde telefon kitlendi yazısı çıktı. Şifreyi girmeme rağmen bir türlü açılmıyor
Flyme hesabıma internet üzerinden ulaşıp şifreyi değiştirdim. ama telefon giriyorum 120 dk bekle diyor. bekliyorum şifreyi tekrar yazıyorum. açılmıyor yardımcı olursanız çok sevineceğim.
yardımcı olabiliriz hocam özelden iletişime geçiniz

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Beyefendi, CİHAZI ÇİN DEN getiren KAÇAKÇIlardan almışsınız. BİZE DAHA YENİ ANLATIP HİZMETİNİZDEN MEMNUN DEĞİLİM DİYORSUNUZ.

Türkiye de bu modeli YALNIZCA DİSTRİBÜTÖR SATTI

TÜRKÇE DESTEKLİ DİLE SAHİP FULL TÜRKÇE
TÜRKÇE KLAVYE VAR.
DEDİĞİNİZ SORUNLARIN HİÇBİRİ YOK.

AYRICA ÇİN BETA SÜRÜM DEMEK DENEME SÜRÜMÜ DEMEK HATALAR BETA SÜRÜMDE HER ZAMAN OLUR.

RESMİ KAYITLI TÜRKİYE CİHAZI VEYA TÜRKÇE YAZILIM YÜKLÜ CİHAZ ALSAYDINIZ BUNLARIN HİÇBİRİ BAŞINIZA GELMEZDİ SAYGILAR.

AYRICA KULLANDIĞINIZ ŞARJ ALETİ ORİJİNAL MEİZU DEĞİLSE BATARYANIZI ÖLDÜRMÜŞSÜNÜZDÜR. KAÇAKÇIDAN KÖÇEKÇİDEN ALMAYIN TELEFON

ŞİKAYETİNİZ GELECEK OLURSAK EĞER FLYME 6 OLSAYDI YARDIMCI OLABİLİRDİK, FLYME 7 OLUNCA TÜRKÇE YAZILIM YÜKLEMEK KOLAY DEĞİL. HSR TEKNİK SERVİS İLE GÖRÜŞÜRSENİZ ONLAR YAPAR.

isikmuhamm

HSR Servis Türkiye
Yönetici
öncelikle merhaba 1 senedir kullandığım meizu pro7 flyme 7. sürümü beta sürüm kadar lenet bi sürüm kullanmadım ne telefondan memnunum nede hizmetinizden 10 ila 15 saniye donuyor gereksiz dosya çıkartıyor hızlı pil tüketiyor gereksiz yere ram kullanıyor türkçe destekli dil yok türkce kılavye yok sayenizde cince öğrendim biran önce güncelleme bekliyorum saygılarımla.
hocam burası fan forumu insanlar birbirine yardımcı olsun diye var sorunun neyse konu aç ki sana insanlar yardımcı olabilsin

isikmuhamm

HSR Servis Türkiye
Yönetici
Cihaz çin sürümde global yazılım yüklemeleri sadece 6.3.0. 0 a kadar mümkün oluyor biz cihazınızı tamamen global sürüme çevirebiliriz