root hatası (risk exist in opening root permission. for security root permission will be closed)

resulolas

Çiçeği burnunda
slm arkadaşlar telefonu aldığımdan beri bu hatayı gideremedim
garantiye gönderdim 2 kere yine halledemediler
telefonu rootlayamıyorum lutfen yardımcı olun

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Güvenlik için root kapatılmıştır diyor. Garantilik bir durum yok.
Cihazınızın modeli Flyme sürümü nedir?
Root atmayı çok istiyorsanız root destekleyen bir sürüme geçmeniz gerekir.
Flyme7 ile fabrika çıkışı olarak gelen bir cihaz ise atamazsınız bu kadar basit.

resulolas

Çiçeği burnunda
flyme 5.3.13.10G sürümü
aslında benim sıkıntım kamera donuyo başka bir arkadaş bi eski romu atmış problem düzelmiş onu atmak

Burak2207

Merhaba, dünya!
Profilinizden gördügum kadariyla m5s kullanıyorsunuz. Ocihaz için daha yeni sürümler mevcut. Onları yüklemeye çalışmaniz daha mantıklı olur bence. Birde sürümü yükleyemiyor olmanızın nedeni hakkında kesin bir şey söylemeyeyiz. Nasıl yaptığınızı anlatırsanız belki yanlış yaptığınız noktalar varsa düzeltebilirriz.

resulolas

Çiçeği burnunda
Profilinizden gördügum kadariyla m5s kullanıyorsunuz. Ocihaz için daha yeni sürümler mevcut. Onları yüklemeye çalışmaniz daha mantıklı olur bence. Birde sürümü yükleyemiyor olmanızın nedeni hakkında kesin bir şey söylemeyeyiz. Nasıl yaptığınızı anlatırsanız belki yanlış yaptığınız noktalar varsa düzeltebilirriz.
meizu sitesinden updata yazan yazılımı indiriyorum yukleme esnasında cihaz recovery moda geliyo orda yukleme yapmıyo

FatihAksoy

Bugün Nasılsın !
Yönetici
Cihazınıza flyme.cn/firmware adresinden modelini bularak sürümü indirin. Cihazda ID uyuşmazlığı var.. Büyük ihtimal Türkiye'den alınma değildir yada alınmış olsa bile bir takım müdehaleler ile cihazın ID'si Çin sürüme dönmüş. A sürüm kurarsanız Corrupt almadan kurulur...

Türkçeleştirme için forumda konular var.. ID değişimi konusunu bilmiyorum.

resulolas

Çiçeği burnunda
Cihazınıza flyme.cn/firmware adresinden modelini bularak sürümü indirin. Cihazda ID uyuşmazlığı var.. Büyük ihtimal Türkiye'den alınma değildir yada alınmış olsa bile bir takım müdehaleler ile cihazın ID'si Çin sürüme dönmüş. A sürüm kurarsanız Corrupt almadan kurulur...

Türkçeleştirme için forumda konular var.. ID değişimi konusunu bilmiyorum.
hocam dediğiniz gibi yaptım çin romu kurdum şimdi global rom kurulmazmı ustune