Satılık Satılık Kusursuz tertemiz Meizu 16th 6GB Ram 64GB Rom 2350TL

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Satılık Kusursuz tertemiz Meizu 16th 6GB Ram 64GB Rom

GLOBAL MODEL/GLOBAL VERSİYONDUR.(M882H) Band20 mevcuttur. Google Play Sertifikası mevcuttur.

Çift hat kayıtlıdır. Çizik vuruk vs yoktur tertemizdir. Kutusundan çıktığı haliyledir.

FULL kutu içeriğiyle verilecektir. Yanında ekstradan Sağlam ve pahalı olan bir kılıf verilecektir.(Geceleri Işık altında tutup ışıkları kapatırsanız kılıf parlar Floresan etkisi var.)

Cihaza yaklaşık 2 hafta önce 0 tamperli cam takılmıştır. Çizik olmadığını göstermek adına ön cam çıkarılıp yeni cam takılmıştır.

Fotoğraflar bana aittir. Şuan elimde cihazımdan başka cihaz olmadığı için başka fotoğraf ekleyemiyorum. Ankaradan elden görerek satın alabilirsiniz. PAZARLIKSIZ SON FİYATTIR. PEŞİN FİYATTIR. TAKSİT YOKTUR. TAKAS YOKTUR. REFERANS verilir.

Bilgi ve Cihaz alacak arkadaşlara Tavsiye:

Piyasa da Çin modeli cihazlara Global rom yüklenip model kodu değiştirilmektedir. Seri Numarası ise değişmez. SERİ NUMARASI:882H ile başlayan cihazlar GLOBAL, 882Q ile başlayan cihazlar ÇİN CİHAZIDIR. Çin cihazlarında Lte 800mhz yani Band20 bulunmaz ve Google Play sertifikası olmadığı için uygulamalarda sorunlar çıkar.

Bu cihaz GLOBAL MODEL Seri Numarası 882H olan cihazdır.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...rtemiz-global-model-full-kutu-691912731/detay

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hayırlısı olsun inşallah. Bende 16th dan memmun olmama rağmen g7 thinq veya mi 9se modelini deneyimleme adına şeytanın dürtüklemesine maruz kalıyorum
Benim geçme sebebim içerik üretmek yoksa 16th mi Mi9Se mi diyene kesinlikle 16th derim. Aynısı G7 içinde geçerli G7 hem ilgimi hiç çekmeyen bir telefon hem bozulma riski fazla hemde alıp satamam elden çıkarması zor.

Benim geçme sebebim içerik üretmek yoksa 16th mi Mi9Se mi diyene kesinlikle 16th derim. Aynısı G7 içinde geçerli G7 hem ilgimi hiç çekmeyen bir telefon hem bozulma riski fazla hemde alıp satamam elden çıkarması zor.
Zaten donanım ve malzeme kalitesi olarak 16th ın mi9se den üstünlüğü bariz, kendi adıma mi tecrübem olmadığından ve abartılı mi9 fiyatından ötürü son dönem bu kadar popüleritesi artan xiaomi yi sırf bu popülerteyi hakediyor mu merağından ötürü bazen bi denessemmi diyorum, lg g7 thinq ise takip ettiğim kadarıyla eski o kronik(lg2den sonra) sorunlarla dolu imajını bu cihazda kırdığını gördüğüm ve arayüzün bende bıraktığı olumlu imajı hatrına belki bi şans veririm diye düşünüyorum