Sistem Uygulamalarını Devre Dışı Bırakma

espial

Çiçeği burnunda
Sistem uygulamaları devre dışı bırakılamayan cihazlarda root gerektirmeden devre ışı bırakmak.

İlk olarak Google Play'den quickshortcut programını telefona indirip kuruyoruz.

Program açıldığında ilk resimde gösterildiği şekilde ayarlar seçeneğini seçiyoruz.

1.jpg

Ayarlar seçeneği içinde resimde gösterildiği şekilde varsayılan uygulamalar yazılı yeri buluyoruz ve seçiyoruz.

2.jpg
Varsayılan uygulamaları seçtiğimiz zaman böyle bir seçenek ve ekran gelecek yine gösterildiği şekilde ilerliyoruz

3.jpg

Yukarıda ki işlem tamamlandığında böyle bir ekran gelecek burada yine resimde gösterildiği şekilde seçimimizi yapıp ilerliyoruz.

4.jpg

Yukarıda ki işlem tamamlandığında bizden devre dışı bırakılması istenen uygulama seçilmesi gerekiyor örneğin chrome uygulamasını seçelim.

5.jpg

Chrome uygulamasını seçtiğimizde önümüze gelen ekrandan resimdeki gibi ilerliyoruz.

6.jpg

Bu işlemde yapıldığında resimdeki gibi depolama ve yedekleme ayarlarına girip ön-belleği ve verileri temizliyoruz. 7.jpg

8.jpg

Yukarıda ki önbellek ve veri temizleyi tamamlayıp bir önceki ekrana döndüğümüzde bize devre dışı bırakma seçeneği açılmış olacak devre dışı bırak deyip işlemi tamamlıyoruz. 9.jpg

İşte bu kadar.

Canyash

Merhaba, dünya!
Mükemmel bir konu teşekkürler..16th da yaptım oldu..ne zamandır arıyordum..sistem uygulamaları dahil bütün uygulamalar yok mu yoksa ben mi bulamadım