Türkiye fiyatı yurtdışından daha uygun fiyatlı kulaklıklar

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Türkiye fiyatları yurtdışından daha uygun

Kulakiçi Kulaklık Önerilerim(Kablosuz Spor Kulaklık, Kablolu Orta-Yüksek sınıf Kulaklık, Gerçek Tam Kablosuz kulaklık)

Meizu EP52 Bluetooth Spor Kulaklık

Meslek gurubumdan onlarca arkadaş aldık kaç kişide var bilmiyorum. Ben aldığımda 200-220tl($51.20) civarına yurtdışından almıştım diye hatırlıyorum. Grubumuzda 32-38 dolar civarına çokça satılmıştı. Aliexpresste şuan 40 dolar Gearbestte 264tl Türkiyede ise 170-190tl arasına bulunuyor.

Kesinlikle Samsung Level U Pro ve Rakiplerinden Malzeme kalitesi ses kalitesi ve kutu içeriği olarak çok üst kalitede

En uygun fiyat gördüğüm yer 172tl Ürünün Türkiye çıkış fiyatı 250tl idi.
172tl pdateknoloji
https://www.pdateknoloji.com/meizu-sports-ep52-bluetooth-kulaklik_56248.html

190tl Hepsiburada
https://www.hepsiburada.com/meizu-ep52-bluetooth-spor-kulaklik-suya-dayanikli-p-HBV00000AVRFH

Ürünü yaklaşık 1 senedir keyifle kullanıyorum. manyetik başlıkları birbirine değince enerji tasarrufu için cihaz kendini kapatır. Konuşma arama yapabilirsiniz dahili mikrofonu vardır Esas işlevi müzik ve spor yaparken rahatça müzik dinlemek.

Meizu Flow

Ürünü yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ilk piyasaya çıktığında aldım. Yurtdışında 120-150 dolar civarına satın alabiliyordunuz. her şeyiyle gerçekten muazzam bir ürün, Malzeme kalitesi muazzam, Ses kalitesi harika kullanıcı deneyimi harika,Kutu tasarımı kutu içeriği harika bu kaliteye ve bu içeriğe sahip bir kulaklığı çok üst düzey fiyatlara ancak bulabilirsiniz. Rus ve Çin incelemelerinde kutu içeriğinin 300dolarlık kulaklıklar seviyesinde olduğundan bahsediliyordu. Bense kendi deneyimimle 600tl ye kadar kesinlikle daha iyi bir model yok diyebilirim Sonyler Sennheiser lar 600tllik ürünleriyle bu cihazın verdiğinin yarısını vaad edebilir.

Aliexpresste Ürünün resmi mağazasında 78 dolar

https://www.aliexpress.com/item/mei...lgo_pvid=aedb7bd5-fbca-4464-98a4-64f99aa73a15

Gearbestte bulamadım 90 dolar seviyesinde satılıyordu. Birde aliexpresste meizu ürünlerinin sahteside satılıyor bu yüzden resmi mağaza fiyatına baktım.

Türkiye satış fiyatı 400tl

https://www.hepsiburada.com/meizu-flow-hybrid-mikrofonlu-kulaklik-gumus-p-HBV00000DB0D7

Meizu Pop TWS(True Wireless Earphones, Tam Kablosuz Kulaklık, Gerçek Kablosuz Kulaklık)

Bu ürünü hiç kullanmadım. Kullanan 2 tane arkadaşım var ve yabancı incelemeleri seyrettim. Herkes her şeyiyle övüyor, 90-100 dolar arası yurtdışı fiyatı mevcut Samsung Gear Icon X 2018 den daha iyi bir ürün, Kullanmadığım için kullanan yorumları dışında tek diyebileceğim özelliğinin rakiplerinden çok daha iyi olduğu

Türkiye satış fiyatı 400tl

https://www.hepsiburada.com/meizu-pop-tws-bluetooth-kulaklik-p-HBV00000DB2Z7

Bu ürünlerin hepsi 2 Yıl Distrübütör Garantili GENPA Garantili Faturalı ürünlerdir. Yurtdışında ki fiyatlarından Türkiye fiyatları daha uygun

Canyash

Çiçeği burnunda
Gözüm flowda..hepsiburada fiyatı 499 tl..verdiğin ali linkinde 69.99 dolar..yurtdışından hiç alışveriş yapmadım o kafamı kurcalıyor

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Gözüm flowda..hepsiburada fiyatı 499 tl..verdiğin ali linkinde 69.99 dolar..yurtdışından hiç alışveriş yapmadım o kafamı kurcalıyor
ben incelemeyi yaptığımda ülkemizde 400tl idi. Bence aliexpressten al ancak %20 vergi işlenirse içine dokunmasın. ayrıca hb de taksit yaptırabilirsin.

blackcode_

Okumaya mı geldik?
Ben de flowu çok beğendim. Fiyatı çok pahalı şimdilik. Bence riske girmeyin hocam bekleyin indirime illaki fiyatı indirime girecektir. Meizu popta güzel bir ürüne benziyor.

isikmuhamm

HSR Servis Türkiye
Yönetici
Hangi cihaz ile kullanıyorsunuz hocam kulaklıkları. Kulaklıklar arasında ses kalitesi olarak çok fark var mı?
Hocam bazı cihaz var gerçekten ses özürlü o cihaza en krla kulaklığı da taksan kar etmiyor. Meizu pro7 plus pro 6 plus lg g6 g7 v20 meizu 15 16 samsung s7 s8 s9 xiaomi mi mote pro vs birçok cihazda denedim muazzam bir ses var. ama htc u12+ da deneyemedim desteklenmeyen aksesuar uyarısı aldım çeviriciyle bağlanmadı kendi kulaklığıyla müzik dinlemek zorunda kaldım dandik kulaklık fena değil ama flow un yanına yaklaşamaz sonuçta kutudan çıkan kulaklık. öyle olunca da sattım gitti ama bi daha alabilirim belli olmaz

blackcode_

Okumaya mı geldik?
Hocam bazı cihaz var gerçekten ses özürlü o cihaza en krla kulaklığı da taksan kar etmiyor. Meizu pro7 plus pro 6 plus lg g6 g7 v20 meizu 15 16 samsung s7 s8 s9 xiaomi mi mote pro vs birçok cihazda denedim muazzam bir ses var. ama htc u12+ da deneyemedim desteklenmeyen aksesuar uyarısı aldım çeviriciyle bağlanmadı kendi kulaklığıyla müzik dinlemek zorunda kaldım dandik kulaklık fena değil ama flow un yanına yaklaşamaz sonuçta kutudan çıkan kulaklık. öyle olunca da sattım gitti ama bi daha alabilirim belli olmaz
Neyi sattınız hocam. Benim eski cihazım da Htc One mini(m4) ydi. Kulaklıkla Meizu 16th den daha fazla performans alıyordum. Açıkçası biraz hayal kırıklığına uğradım. Benim kulaklığım da 32 ohm empedansa sahip tıpkı flow gibi. Flow alsam acaba ses şiddeti olarak daha iyi performans alabilir miyim? Pop un tipi de çok güzel ama Bluetooth kulaklıklara güvenemiyorum.

isikmuhamm

HSR Servis Türkiye
Yönetici
Neyi sattınız hocam. Benim eski cihazım da Htc One mini(m4) ydi. Kulaklıkla Meizu 16th den daha fazla performans alıyordum. Açıkçası biraz hayal kırıklığına uğradım. Benim kulaklığım da 32 ohm empedansa sahip tıpkı flow gibi. Flow alsam acaba ses şiddeti olarak daha iyi performans alabilir miyim? Pop un tipi de çok güzel ama Bluetooth kulaklıklara güvenemiyorum.
Valla denemeden bişey söylemek zor. Onemini'nin 16dan daha iyi performans verdiğine pek ikna olamadım, ses tekniğinden de pek anlamıyorum aldığım zevke bakıyorum sadece. Htc u12+ ı sattım, kendi kulaklıklarından başka kulaklık çalıştırmıyordu

blackcode_

Okumaya mı geldik?
Valla denemeden bişey söylemek zor. Onemini'nin 16dan daha iyi performans verdiğine pek ikna olamadım, ses tekniğinden de pek anlamıyorum aldığım zevke bakıyorum sadece. Htc u12+ ı sattım, kendi kulaklıklarından başka kulaklık çalıştırmıyordu
Htc U12 plus ta type c girişli kulaklık mı var? Valla hocam son seste one mini daha yüksek ses veriyor eminim. Ses netliği açısından Meizu 16th ten memnunum. Tek derdim son sesteki desibelle alakalı. Odyofil değilim ben de ama yaklaşık 10 yıldır hi-fi kulaklıklara merakım var.

isikmuhamm

HSR Servis Türkiye
Yönetici
Htc U12 plus ta type c girişli kulaklık mı var? Valla hocam son seste one mini daha yüksek ses veriyor eminim. Ses netliği açısından Meizu 16th ten memnunum. Tek derdim son sesteki desibelle alakalı. Odyofil değilim ben de ama yaklaşık 10 yıldır hi-fi kulaklıklara merakım var.
Yükseklik olarak iyi olabilir abi eşek de anırıyor ama 16 nın kalitesi başkadır diye düşünüyorum. Tabi bı ses çipinin de donanımı aynı olduktan sonra 2005 cihazı da 2020 cihazı da aynı sesi verebiliyordur heralde