Yeni profil mesajları

Merhabalar hocam iyi günler dilerim.
A sürüme geçtiniz sanırım artısı eksisi nelerdir biraz beni bilgilendirirmisiniz bu konuda biraz aydınlatırsanız sevinirim .
Nasıl geçtiniz nasıl yaptınız geçtikten sonra neler yaptınız farkı gerçekten hissettiniz mi ? Eğer bu konularda ben, aydınlatırsanız sevinirim hocam yanlış anlamazsanız 538 711 48 68 telefon numaram uzun uzadıya ise irtibata geçerseniz sevinirim iyi günler.
Hocam selamlar , pro7 cihazım var .imeil atılması gerekiyor. Cihazı size göndereceğim nasipse ama telefon meşgule alınıyor mesaj yazıyorum dönüş gelmiyor . yardımcı olabilir misiniz?
Meizu Pro 7 telefonun var ikinci ekranı açılmıyor nedeni ne olabilir durduk yere oldu
DRTOLGA
DRTOLGA
Güç tasarrufu moduna almadıysanız garantiye gönderin. Pil göstergeniz sarıysa güç tasarrufuna geçmişsinizdir. Cihazınız önceden düştüyse de şimdi bozulabilir. Güç tasarrufu modunda 2. ekran kapanır.
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.

Malesef telefon ihtiyacım biraz acil. Meizu'nun bir sonraki telefonu ne zaman gelir hiç bilmiyorum.

PocoF1, evet kabul ediyorum ekran ve kasa kalitesi olarak, hatta kamera, daha kötü bir cihaz. Ancak batarya olarak daha iyi. Son güncelleme ile birlikte kamerasında da iyileştirmeler oldu. 60fps video gibi. Bir de güncelleme konusunda Android Q'yu da alacak görünüyor.

Meizu'
Selamun aleyküm.. Meizu x8 kullanıyorum şöyle bir sıkıntım var, ekranı açtığım zaman kısayoldaki uygulamalar bazen açılmış bir şekilde karşıma çıkıyor. Böyle bir sorun yaşayan varmı yardımlarınızı bekliyorum
Değerli forum üyeleri merhaba;
16th'de hava durumu uygulamasına,bulunduğum kenti giremiyorum.Doğrudan Türkiye/İst. seçeneği çıkıyor.Bilgisi olan?
Meizu M6 Note, M6s ve M6 modelleri için 7.1.0.0G güncellemesi yayınlandı! İndirmek için Meizu Telefonları bölümünü ziyaret et.
Üst